Ponygames, Trek mm – DRF Mesterskaber gennem tiden på Amager


2017:
Landsfinaler i Ponygames,
Afd. A:
Nr. 3 og Bronce holdet fra KRK bestående af:
Helena Nielsen / Silver Star
Mathilde Pedersen / Jossy
Cecilie Rosenbjerg / Labri
Emilie Rosenbjerg / Dino

Holdleder: Josefine Buur


2016:
Landsfinaler i Ponygames,
Afd. A:
Nr. 4  holdet fra KRK bestående af:
Helena Nielsen / Silver Star
Mathilde Pedersen / Mico
Emilie Rosenbjerg / Magic Sonny boy
Cecilie Rosenbjerg / Labri
Josefine Buur / Light de Starsky
Holdleder: Betina Lynnerup


2014:
Landsfinaler i Ponygames,
Afd. C:

Nr. 3 – Bronce holdet fra KRK bestående af:
Mie Hagedorn / Po8nygirl
Iben Hagedorn / Mølhøjsgårds Wildstern
Freja Kristiansen / Molly
Trine Jensen / Allerbeste 0004
Lisbeth Nielsen / Atlantis Crown
Holdleder: Betina Lynnerup

 


2014:
Distriktsmester i Ponygames – Distrikt 1
Afd. A:

Nr. 1 og Distriktsmester i ponygames holdet fra KRK bestående af:
Helena Nielsen / Simba
Cecilie Rosenbjerg / Labri
Nikita Juul Schæffer / Bella
Michala Skaarup / Quark
Camille Heissel / Nepal
Mathilde Pedersen / Mico
Holdleder: Betina Lynnerup

Afd. B:
Nr. 1 og Distriktsmester i ponygames holdet fra DSM bestående af:
Leise Guldbech / Bølle
Smilla Oddershede / Juni
Cecilie Karlson / Tabasco
Cecilie Pedersen / Jaco
Josefine Buur / Dundee
Holdleder: Neel Guldbech

Afd. C:
Nr. 1 – Guld og Distriktsmester i ponygames 1holdet fra KRK bestående af:
Mie Hagedorn / Po8nygirl
Iben Hagedorn / Mølhøjsgårds Wildstern
Freja Kristiansen / Molly
Lisbeth Nielsen / Atlantis Crown
Trine Jensen / Chiquita
Holdleder: Betina Lynnerup

Nr. 2 – Sølv,  holdet fra DSM bestående af:
Marken Guldberg / Opal
Anna Palm Kokholm / Sir Hamilton
Nanna Lysell / Benjamin
Amanda Dörger / Wempie
Holdleder: Neel Guldbech

Nr. 3 – Bronce,  2holdet fra KRK bestående af:
Cecilie Pedersen / Dino
Nadia Andersen / Lemon
Josephine Pedersen / Jossy
Josefine W. Michaelsen / Sebastian
Tina Gall / Kikki
Holdleder: Mette Pedersen


2014:
Distriksmester i Stafetspring – Distrikt 1
Nr. 1 – Guld og Distriktsmester i stafetspring
holdet fra KRK bestående af:
Josephine Bredahl Pedersen / Jossy
Karoline Petersen Wolf / Charisma
Frederikke Kjærbo Sørensen / Barbie Girl
Hold leder: Betina Lynnerup


2014:
Distriksmester i Kvadrillie – Distrikt 1
Nr. 1 – Guld og Distriktsmester i kvadrillie 
holdet fra KRK bestående af:
Tina Gall / Kikki
Michaela Lagermann / Dahlgaardens Kadima
Cecilie Pedersen / Dino
Jehona Agroni / Lois
Josefine Michaelsen / Sebastian
Nadia Andersen / My Lightfoot-Lime
Michelle Olsen / Lady
Holdleder: Betina Lynnerup

 


2013:
Landsfinaler i Ponygames,
Afd. A:

Nr. 1 – Guld og Landsfinale vindere holdet fra DSM bestående af:
Leise Guldbech
Cecilie G. Pedersen
Marken Guldbech
Cecilie Karlsson
Smilla Oddershede
Holdleder: Pernille Kühl


2013:
Distriktsmester i Ponygames – Distrikt 1
Afd. C:
Nr. 1 – Guld og Distriksmester i ponygames
blev 1. holdet fra KRK
Iben Hagedorn / Wilie
Lisbeth Nielsen / Luffe
Freja Kristensen /Ponygirl
Trine Jensen / Besse
Michel Rytter Nielsen / Pandekagen
Hold leder: Betina Lynnerup


Afd. C:
Nr. 2 – Sølv, blev 2. holdet fra KRK:
Josephine Bredahl Pedersen / Jossy
Cecilie Bredahl Pedersen / Dino
Karoline Petersen Wolf / Charisma
Nadia Andersen / Lemon
Hold leder: Mette Pedersen


2013:
Distriksmester i Stafetspring – Distrikt 1
Nr. 1 – Guld og Distriktsmester i stafetspring
holdet fra KRK.
Josephine Bredahl Pedersen / Jossy
Karoline Petersen Wolf / Charisma
Sandy Overgaard Clayton /
Hold leder: Betina Lynnerup


2012:
Landsfinaler i Ponygames,
Afd. B:
Marken Guldbech

Kom gerne med dem, der mangler


2011:
Landsfinaler i Ponygames,
Afd. A:
Anna Palm Kokholm
Marken Guldbech

Kom gerne med dem, der mangler